GLOBAL PERCEPTION, DETAILED APPROACH

Logistika

obr5
cedl_10
obr9
sape-logo

Ve spolupráci se společností SAPE Bohemia s.r.o. nabízíme logistické služby Just In Time (JIT) pro podniky působící v automobilovém průmyslu.

Další služby

Warehousing

Moderní technologie

Pro své aktivity využíváme řešení, které je jedinečné nejen pro interní logistiku, ale pro celý dodavatelský řetězec. Informační systémy implementované v našich skladech zajišťuji efektivní správu výrobních, logistických a distribučních aktivit. Tyto systémy umožňují jednodušší, rychlejší a bezchybnou realizaci logistických činností. Díky své pružnosti se tyto informační systémy hodí jak např. pro sklad se dvěma pracovníky, tak i pro větší kapacity zaměstnávající desítky skladníků a operátorů.

Delivery

Just In Time

Výrobky jsou shromažďovány, baleny a doručovány ve správném pořadí na paletách, dle požadavků zákazníka. V průběhu doručení jsou postupně odesílány zákaznické informace o ID, typu vozidla, produktové řadě, číslech dílů, montážních linkách, a pořadová čísla objednaných dílů dle místa montáže. Systém umožňuje zkontrolovat správnost dodávaných objednávek. Tímto se eliminuje riziko lidské chyby.