GLOBAL PERCEPTION, DETAILED APPROACH

26 let zkušeností

Od roku 1991 vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní produkty pro firmy i jednotlivce. V dnešním dynamickém světě naše investice podporují přeměnu českého trhu z ekonomiky závislé na sousedních zemích do udržitelného a konkurenceschopného národního hospodářství.

Díky inovacím dokážeme maximálně uplatnit možnosti vědeckého výzkumu a znalostní potenciál. Naše výrobky umožňují vyšší kvalitu života pro všechny. Mají dopad na svět kolem nás a mění životy k lepšímu.

Přikládáme velký význam neustálému zdokonalování provozních postupů s cílem zvýšit efektivitu, snížit rizika, posílit náš podnik a zajistit udržitelnost aktivit. Investujeme do technologií a školení, abychom zajistili bezpečnost našich zaměstnanců a okolí a snížili dopad našeho provozu na životní prostředí.

Vybrané projekty

Všechny projekty
Design Department
  • 3D měření
    Project Date : 06 / 01 / 2015
    More Details
  • Montážní linka pro výrobu pouzder světlometů
    Project Date : 03 / 07 / 2015
    More Details

Získejte zdarma cenovou nabídku pro svůj další projekt

Každý člen našeho týmu vynakládá maximum úsilí pro budování významných vztahů vyznačujících se proaktivním přístupem, orientací na individuální požadavky a ochotou se postarat o úspěšnost vašich projektů. Sdělte nám základní představu o vašich cílech a rádi vám nabídneme způsob jejich realizace.

KONTAKTUJTE NÁS