Proč pracovat u nás?

Vyhledáváme lidi s vysokým potenciálem a pomáháme jim v získání bohaté kvalifikace a kompetencí pro další efektivní a přínosnou spolupráci s naší společností.

Považujeme své zaměstnance za nejdůležitější prvek pro zajištění kontinuity činnosti. Uvědomujeme si, že rozvoj lidských zdrojů je nejhodnotnější investicí a pevným základem pro naši společnost. Ostatní faktory, jako například zařízení a systémy, mohou být podobné jako v jiných organizacích, avšak právě lidské zdroje jsou jedinečné a poskytují mimořádné možnosti.

Potenciál a kvalita práce zaměstnanců by však nebyly uplatněny naplno bez podnikového ducha pospolitosti. Úspěch naší organizace není založen jen na výkonu jednotlivce, ale na společné práci našeho týmu.

Naše firemní kultura buduje u zaměstnanců přesvědčení, že každý problém má své řešení. Překážku nevnímáme jako slepou uličku, ale jako výzvu a odrazový můstek k dosažení úspěchu a získání nových zkušeností.

Velký potenciál, rozsáhlé kompetence, vstřícné rodinné zázemí a odvaha.

Kontaktujte nás!

Nevybraly jste ani jednu z nabídek, ale přesto chcete u nás pracovat? Pošlete nám prosím vaše CV nebo kontaktujte HR oddělení:

Aktuální pozice

Konstrukce vstřikovacích forem

Hledáme spolehlivého a kvalitního pracovníka do našeho týmu pro moderní pracovní prostředí a práci s navrhování, úpravy či modifikace 3D dat vstřikovacích forem. Nabízíme zázemí v rozvíjející se společnosti, práci v týmu pro přední automobilky. Zajištujeme a proplácíme školení, poskytujeme pracovní oděv při nástupu, docházkový bonus a další výhody.
 • Plný úvazek
 • Česká Třebová
 • Předmětem jednání
Mám zájem

Technolog vstřikování

Hledáme spolehlivého a kvalitního pracovníka do našeho týmu se znalostmi technologie vstřikování plastů. Nabízíme zázemí v rozvíjející se společnosti, práci v týmu pro přední automobilky. Zajištujeme a proplácíme školení, poskytujeme pracovní oděv při nástupu, docházkový bonus a další výhody.
 • Plný úvazek
 • Česká Třebová
 • Předmětem jednání
Mám zájem

Lisař/ka, montážní práce

Hledáme spolehlivého a kvalitního pracovníka do našeho týmu pro obsluhu lisu a vykonávání základních montážních prací. Nabízíme zázemí v rozvíjející se společnosti, práci v týmu pro přední automobilky. Zajištujeme a proplácíme školení, poskytujeme pracovní oděv při nástupu, docházkový bonus a další výhody.
 • Plný úvazek
 • Česká Třebová
 • Předmětem jednání
Mám zájem

Mistr výroby

Hledáme spolehlivého a kvalitního pracovníka do naší společnosti se schopností řídit tým lidí ve směně. Nabízíme zázemí v rozvíjející se společnosti, práci v týmu pro přední automobilky. Zajištujeme a proplácíme školení, poskytujeme pracovní oděv při nástupu, docházkový bonus a další výhody.
 • Plný úvazek
 • Česká Třebová
 • Předmětem jednání
Mám zájem

Seřizovač vstřikolisů

Hledáme spolehlivého a kvalitního pracovníka do našeho týmu se znalostmi technologie vstřikování plastů a seřizování forem. Nabízíme zázemí v rozvíjející se společnosti, práci v týmu pro přední automobilky. Zajištujeme a proplácíme školení, poskytujeme pracovní oděv při nástupu, docházkový bonus a další výhody.
 • Plný úvazek
 • Česká Třebová
 • Předmětem jednání
Mám zájem

Seřizovač pokovení

Hledáme spolehlivého a kvalitního pracovníka do našeho týmu se znalostmi technologie pokovení plastů a obsluhy pokovovacích strojů. Nabízíme zázemí v rozvíjející se společnosti, práci v týmu pro přední automobilky. Zajištujeme a proplácíme školení, poskytujeme pracovní oděv při nástupu, docházkový bonus a další výhody.
 • Plný úvazek
 • Česká Třebová
 • Předmětem jednání
Mám zájem

Studenti

students

BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. vám nabízí jedinečnou příležitost během vašich studií nahlédnout do obchodních procesů, lépe pochopit praktickou stránku získávaných teoretických znalostí a poznat firemní kulturu. Zakládáme si mj. na spolupráci stážistů s našimi experty, nabízíme pomoc při vypracování akademických prací (bakalářských, magisterských a doktorských) na společná témata.

Absolventi

graduates

BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. podporuje absolventy středních škol, pro které v průběhu roku neustále otevírá nové pozice. Pokud ještě studujete, doporučujeme využít možnosti získání zkušeností přímo u nás. Po úspěšném absolvování v případě oboustranného zájmu nabízíme stážistům nejlepší příležitosti zaměstnání. Pro naši společnost tato spolupráce je základem pro stanovení dlouhodobých vztahů a zaškolení špičkových odborníků.

Odborníci

experts

Společnost BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. patří mezi přední společnosti působící v automobilovém průmyslu v České republice. Nabízíme zajímavé uplatnění pro špičkové odborníky v různých, nejen technických oborech.