GLOBAL PERCEPTION, DETAILED APPROACH

KDO JSME

about-us

BÖHM PLAST-TECHNIK (BPT) vyrábí produkty a poskytuje služby pro automobilový průmysl od roku 1991. Díky těsné spolupráci s „Tier 1“ dodavateli největších světových automobilových společností BPT uplatňuje nejvhodnější systémy a postupy v dokonalém souladu s požadavky a standardy v automobilovém průmyslu. Náš tým z oddělení kvality se dokonale vyzná v kontrolních standardech a výrobních tolerancích. Dodáváme širokou škálu produktů pro zákazníky v automobilovém průmyslu v Evropě a po celém světě.

01. Naše vize

Působíme na celém světě, ale vždy se zaměřujeme na detaily, jelikož přesnost přináší vysokou kvalitu a kvalita dodává hodnotu. Skvělé hodnocení pak dodává uspokojení.

02. Naše poslání

Progresivně udržovat vysoký standard kvality prostřednictvím rozšiřitelných služeb. Efektivně rozšiřovat standardizované metriky v rámci vyvažování procesů. Objektivně docilovat diverzifikace přístupu k modernizaci a optimalizaci našich služeb.

03. Naše hodnoty

Naší hlavní hodnotou jsou lidé. Naši lidé nám pomáhají držet krok a stimulovat zákazníky. Jsme zapáleni do představy měřitelného dopadu ve všem, co děláme. Naše jedinečná firemní kultura a přístup poskytují trvalé výsledky pro konkrétní situaci každého zákazníka.

04. Růstové cíle

Dynamicky se rozvíjet a stát se dodavatelem „Tier 1“ pro největší světové automobilové společnosti. Rozšířit náš tým o nové odborníky a poskytnout jim svobodu pro profesionální seberealizaci v dynamicky se rozvíjejícím automobilovém průmyslu.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

bohm-old

1991

Založení společnosti Cardus

V Bezděkově v České Třebové je založena společnost Cardus se zaměřením na výrobu spotřebního zboží a komponentů pro stavební a elektrotechnický průmysl.

construction-worker

1994

Převzetí společnosti německým holdingem

Firmu převzala společnost Böhm Besitzgesellschaft GmbH & Co. KG. Ve výrobním programu převládají díly pro stavební průmysl.

1996

Zahájení spolupráce s Hella Autotechnik

První výrobní zakázky pro automobilový průmysl. Vybavení výrobní haly je rozšířeno – je postaven mostový jeřáb a zakoupeny vstřikovací stroje Arburg.

iso

1997

Certifikace dle normy ISO 9001:2000

Spolupráce s Hella Autotechnik se rozšiřuje (pouzdra na světlomety, víka pouzder na světlomety, instalační prvky). Společnost se zaměřuje na zkvalitnění procesů a získává certifikaci ISO 9001:2000.

fabia

1998

Topné systémy pro automobily Škoda FABIA

Společnost zahajuje jednání s Behr Czech týkající se výroby tvarovaných dílů klimatizačních a topných systémů pro automobily Škoda Fabia. Výrobní hala je opět modernizována – jsou zakoupeny stroje ENGEL.

vda

2000

Certifikace VDA 6.1

BPT získává certifikát VDA 6.1.

automotive-production-line

2003

Akvizice BPT společností PBTM a.s.

Počátkem roku převzala společnost BPT investiční společnost BPTM a.s. Naše společnost se tak stává ryze českou. Výrobní program je z 80% zaměřen na dodávky do automobilového průmyslu.

mahle

2004

Spolupráce s MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o. se rozšiřuje

Nový výrobní program – kryty pro těžká nákladní vozidla MAN, IVECO, DAF. Je zahájena výroba v prostorech druhého moderního výrobního závodu – jsou instalovány 3 nové stroje značky ENGEL. Společnost zahajuje jednání s ANDREW Telecommunications o projektech RADOME a V-RAD týkajících se výroby krytů pro mikrovlnné antény pro přenos dat a provoz mobilních sítí.

2006

Certifikace dle normy ISO 14001

BPT získává certifikát ISO 14001.

BPT-2008

2008

Nové jméno a nové úspěchy

Obchodní jméno společnosti je změněno na BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. Zástupce BPT se zúčastnil vyhlášení nejlepších dodavatelů společnosti Siemens AG, divize Drive Technologies, která také zahrnuje pobočky Siemens Elektromotory s.r.o. ve Frenštátě pod Radhoštěm a Mohelnici. Mezi více než 3000 dodavateli je BPT prohlášena za jednoho z pěti nejvýznamnějších dodavatelů pro pobočky v Evropě, Severní a Jižní Americe, Indii a Číně. Toto ocenění pro nás znamená, že jsme si zvolili správný směr, a také pro nás představuje závazky do budoucna.

zeiss

2012

3D měření

Instalace portálového 3D měřícího stroje ZEISS.

pokoveni3

2013

More development

Pokovovací zařízení ARZUFFI 1800/1900.

lisovna

2015

Nová řada aktivit

BPT pořizuje další 2 pokovovací stroje ARZUFFI 1800/1900. Kromě toho společnost rozšiřuje své kapacity o nové vstřikovací stroje ENGEL 300t, ENGEL 400t, ENGEL 400t, ENGEL 600t.

slide_PZL_BPT_gladkie

2018

Unimot

BPT se začleňuje do skupiny Unimot prostřednictvím společnosti PZL Sędziszow.