Jobs Description

  • Konstrukce vstřikovacích forem
  • Plný úvazek
  • Česká Třebová
  • Východní Čechy
  • Předmětem jednání
  • March 20, 2017
  • July 1, 2017

Náplň práce:

  • Navrhování, úpravy či modifikace 3D dat vstřikovacích forem dle technické specifikace zákazníka
  • Práce v 3D CAD SW – Creo 3 nebo NX
  • Zpracování výkresové dokumentace
  • Realizace změnových řízení, oprav a korekcí
  • Provádění konstrukčního dozoru při zkoušení forem
  • Přímá komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce při řešení kvalitativních problémů ve výrobě

Požadujeme:

  • ÚSO / VŠ technický směr
  • Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost technologie vstřikování plastů výhodou
  • Práce s PC – MS Office, praxe v některém z CAD systémů. Znalost Creo 3 (pro Engineer) nebo NX výhodou
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost

Nabízíme:

  • Moderní pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Dodatková dovolená (4 dny/rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované obědy na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zdarma doprava mezi provozy v České Třebové
  • Zaškolení a karierní růst